İMAŞ Makine dört yeni ürünüyle İDMA Fuarı'nda

Basınımızın Değerli Temsilcisi,

İmaş Makine olarak ARGE’ye yaptığımız yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Projelendirme sisteminden komple kuruluma kadar hizmet verdiğimiz un, irmik, yem fabrikaları üretim sektörüne, geliştirdiğimiz yeni ürünler ile değer katmaya devam ediyoruz.

Bu çerçevede dört yeni ürünümüzle birlikte, sektörün önemli oyuncularının bir araya geldiği İDMA Fuarı’nda (5.Uluslararası Un, İrmik, Pirinç, Mısır, Bulgur, Yem Değirmen Makineleri ve Bakliyat, Makarna, Bisküvi Teknolojileri Fuarı) yerimizi alıyoruz.

04-07 Nisan 2013 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan, sektöre getirdiğimiz yenilikleri ve yeni ürünlerimizi sergileyeceğimiz İDMA Fuarı’ndaki 9. Salon B5 numaralı standımızda sizleri ağırlamaktan onur duyacağız.

İMAŞ

PROGRAM 
Tarih : 4-7 Nisan 2013
Yer : İstanbul Fuar Merkezi / 9. Salon B5 numaralı stant    
Bilgi ve LCV için: Bersay İletişim Danışmanlığı 

Rasim Yılmaz: GSM: 0.554.2894901 Mail: rasim.yilmaz@bersay.com.tr

İmaş Makine hakkında

1989 yılında 300 m2 kapalı alanla Karatay Sanayisi’nde İttifak Makine Sanayi A.Ş. unvanıyla kurulan şirketin ilk faaliyet konusu, un fabrikaları üretimi. Markalaşma çalışmalarını 2003 yılında tamamlayan şirket, değirmen makinelerini “Milleral”, testere tezgahlarını “Cuteral” markası ile üretmeye başladı. Cuteral markasıyla ürettiği şeritli testere tezgâhlarıyla sanayiciye zamanında teslim, hızlı servis prensibiyle kalite ve güvenin markası oldu. Kurum, Milleral markasıyla da; değirmen diyagram, projelendirme, üretim, montaj ve devreye alma dahil komple sistemler üretme kabiliyeti ve kalitesini müşterileriyle paylaşıyor.